Житомир відвідали учасники навколосвітнього пробігу, які збирають гроші для дітей з гемофілією і ДЦП

  У Житомирі в рамках навколосвітнього автопробігу побували мандрівники з Мукачево, які хочуть зібрати 100 мільйонів гривень для дітей з інвалідністю.

  Ці кошти батько та син Закутні планують віддати на зведення міжнародного реабілітаційного центру для дітей з гемофілією та ДЦП.

  Батько та син, які обидва носять ім'я Андрій, свій маршрут розпочали 1 червня з міста Мукачеве. За цей час встигли побувати в Чопі, Ужгороді, Стрию, Львові та Івано-Франківську. До Житомира приїхали у 12 день свого 20-місячного навколосвітнього автопробігу. Андрій Закутній-старший розповів, що із запланованих 100 тисяч кілометрів вони вже подолали 1800. 3 місяці вони з сином перебуватимуть в Україні, решту 17 місяців – за кордоном. Маршрут проходитиме через 65 країн п'яти світових континентів.

  За словами Андрія Закутного-молодшого, за час автопробігу вони хочуть зібрати 100 мільйонів гривень:

  "Два роки ми продумували нашу подорож, починаючи з мети. Бо просто їхати з точи "А" у точку "Б"– це було б неправильно для такого масштабного проєкту. Наша мета – зібрати кошти для побудови реабілітаційного центру для дітей, які хворіють на гемофілію та ДЦП. Я, як людина, що народилася з гемофілією, як ніхто інший розумію проблеми таких дітей. І реабілітація в нашій країні для таких дітей є дуже великою проблемою. Особливо після важких травм чи операцій".

  У Житомирі батько та син Закутні побували у токарській майстерні Олександра Нікітчина, де долучилися до виготовлення гармати для козацького табору.

  "Для мене це новий і неймовірно цікавий досвід. Мабуть, кожен хлопець хотів би долучитися до такої захоплюючої справи, як виготовлення гармати", – каже Андрій Закутній-молодший.

  Після випробовування себе у ролі токаря, Андрій зіграв на ідіофонах, хангу, бубні та глюкофоні в гостях у Велеслава Постернака – вчителя англійської мови, який разом з друзями виготовляє нестандартні музичні інструменти.

Житомир відвідали учасники навколосвітнього пробігу, які збирають гроші для дітей з гемофілією і ДЦП

  Мандрівники з Мукачеве запросили Велеслава Постернака на роботу до свого реабілітаційного центру, який планують побудувати після завершення подорожі.

 

Авторка: Антоніна Тугас

Камера: Віктор Підвисоцький

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework