"Житомирводоканал" зупинив насоси, які перекачували воду до очисних споруд

"Житомирводоканал" зупинив насоси, які перекачували воду до очисних споруд

  У Житомирі водоканал зупинив насоси, які перекачували воду до очисних споруд, бо рівень води у водосховищах "Відсічне" та в "Денишівське" збільшився.

  Завдяки опадам рівень води у Житомирському водосховищі "Відсічне" зріс на шістдесят сантиметрів, у "Денишівському" водосховищі – на півтора метра, - розповідає suspilne.media.

  Насосний майстер водосховища "Відсічне" Валерій Сніховський розповів Суспільному, що в приміщенні первинної очистки води рівень води знаходиться на позначці три метри тридцять сантиметрів.

  "Це на 60 сантиметрів більше.Тут щодня машиніст водосховища контролює рівень води. Іще синоптики прогнозують опади, отже, весною будемо з водою", – каже Валерій Сніховський.

  Інженерка очисних споруд Тамара Ступакова говорить, що збільшення рівня води у водосховищах дало можливість відключити насоси, які качали воду з нижнього б’єфу на верхній і в очисні споруди, а звідти – у місто.

  "Ці насоси ввімкнули десять місяців тому. Взимку 2020 року випало мало опадів, влітку – теж. У Житомирі вже два роки є проблема із нестачею води в річці Тетерів та у двох водосховищах – "Відсічному" та "Денишівському". Через роботу насосів "Житомирводоканал" втрачав до двох тисяч кіловат електроенергії. Цьогоріч ми вже бачимо кращу перспективу", – говорить Тамара Ступакова.

  За її словами, ці насоси вже застарілі і мають малу потужність. Після того, як зійде сніг, у водосховищі "Відсічне" встановлять новий потужніший насос, який вже купили.

 

Авторка: Дар'я Самаріна

Камера: Віктор Підвисоцький

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework