У Житомирі фільтри очисних споруд водоканалу починають наповнювати активованим вугіллям
![У Житомирі фільтри очисних споруд водоканалу починають наповнювати активованим вугіллям](/media/k2/items/cache/cba20afc45e6a74b21f4c64017a21847_L.jpg)
КП "Житомирводоканал" отримав першу партію активованого вугілля – 60 тонн, яке почнуть використовувати у процесі водопідготовки.
Працівники підприємства поступово наповнюватимуть фільтри очисних споруд активованим вугіллям і до середини серпня разом із наступними поставками планують завершити цей процес.
Про це повідомляє "Житомирводоканал" на своїй сторінці у Facebook, - інформує suspilne.media.
Активоване вугілля дозволить поліпшити органолептичні якості води шляхом зниження ступеню її кольоровості та інтенсивності запаху. Також покращиться її хімічний стан.
![У Житомирі фільтри очисних споруд водоканалу починають наповнювати активованим вугіллям У Житомирі фільтри очисних споруд водоканалу починають наповнювати активованим вугіллям](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/c7f1297ee74674bd.jpg)
За словами директора комунального підприємства "Житомирводоканал" Андрія Нікітіна, використання вугілля суттєво покращить якість води, і наприкінці літа споживачі це відчують.
![У Житомирі фільтри очисних споруд водоканалу починають наповнювати активованим вугіллям У Житомирі фільтри очисних споруд водоканалу починають наповнювати активованим вугіллям](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/829ec06f3791e7d0.jpg)
Фахівці стверджують: на сьогодні це чи не єдиний реагент, який забирає з води неприємний смак і запах", – йдеться у повідомленні.