Три громади Житомирщини пройшли в другий етап відбору проєктів у конкурсу «Волонтерство в громаді» Програми «U-LEAD з Європою»

Три громади Житомирщини пройшли в другий етап відбору проєктів у конкурсу «Волонтерство в громаді» Програми «U-LEAD з Європою»

  Проєктні пропозиції Курненської, Семенівської та Малинської громад пройшли в другий етап конкурсу «Волонтерство в громаді» Програми «U-LEAD з Європою».

    Ідеї  Курненської громади - створення соціального центру «Жіноча фортеця», Семенівської - «Об’єднуйся, допомагай – марно час не витрачай!» та Малинської – «Допомога дітям з вадами розвитку та їх родинам під час пандемії COVID-19» набрали необхідну кількість балів і готуються до відбору.

  Всього у другий етап відібрали 118 проєктних ідей. 8 та 9 лютого на базі Хмельницького регіонального офісу Програми команди проходять навчання з підготовки проєктних пропозицій, яке проводить Катерина Савчук, експерт з управління проєктним циклом.

  «У відібраних ідеях важливо викристалізувати мету, ціль, результати. Ідея має стати креативним проєктом із чіткою структурою та досяжними цілями. За два дні ми проговоримо всі питання команд та розберемо типові помилки», - наголосила Катерина Савчук.

  Мета конкурсу – розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19. І у другому етапі, який триватиме з 18 січня до 10 березня відбудуться навчання та відбір до 24 пропозицій, яким буде надано підтримку Програми.

  Дмитро Медушевський, керівник проєкту Курненської громади, вважає, що такі конкурси є корисними для активних мешканців громад, адже окрім розв'язання проблем через реалізацію проєкту, люди отримують досвід, нові знання та навчаються написані, реалізації проєктів та пошуку ресурсів для впровадження своїх ідей.

  «Наш проєкт передбачає створення соціального центру для людей, які зіштовхнулись із складними життєвими обставинами через пандемію. Ми хочемо їм допомогти, але для цього замало просто виділити кошти. Тут важливо зрозуміти таких людей, долучити владу, громадськість та волонтерів для її вирішення і лише тоді ми зможемо досягти синергії нашої спільної роботи», - наголошує Дмитро Медушевський.

  До 10 березня відбуватиметься відбір проєктів і вже після цього буде оприлюднений список переможців.

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework