230 млн. ₴ громадам Житомирщини: Парламент зберіг акциз на пальне муніципалітетам
![230 млн. ₴ громадам Житомирщини: Парламент зберіг акциз на пальне муніципалітетам](/media/k2/items/cache/04e450d242ce5018fa6c1dc4526cd4e2_L.jpg)
Парламентарі підтримали позицію Асоціації міст України і проголосували "за" збереження зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального.
Відтак, спільними зусиллями вдалося зберегти, зі слів консультанта з бюджетних питань Асоціації міст України (проєкт «ПУЛЬС») Сергія Гаращука, понад 230 мільйонів гривень.
«Виходячи із планових показників 2020 році, ці кошти є істотною складовою місцевих бюджетів. Їх громади спрямовують не тільки на інфраструктурний розвиток, а й на соціальні потреби», - зауважують у Житомирському РВ АМУ.
Довідково.
Якщо орієнтуватися на планові показники 2020 року, то мова йде про такі суми у місцевих бюджетах: м.Бердичів – 10, м.Коростень – 20, м.Малин – 2,7, м.Житомир – 40, м.Новоград-Волинський – 8,2, Тетерівська громада – 2,2, Баранівська громада – 2,2, Коростишівська громада – 4,1, Олевська громада – 3,3, Брусилівська громада – 1,9, Лугинська громада – 2,27, Попільнянська громада – 3, Хорошівська громада – 1, Семенівська громада – 1,2, Станишівська громада – 10,6, Ємільчинська громада – 2,45, Брониківська громада – 5, Піщівська громада – 5,8, Курненська громада – 1,4, Радомишльська громада – 3,1, Глибочицька громада – 16, Оліївська громада – 2,8, Чуднівська громада – 3,89 млн. грн.
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби