"Кікімори" від 102-річної жінки – на Житомирщині всі члени родини допомагають фронту
!["Кікімори" від 102-річної жінки – на Житомирщині всі члени родини допомагають фронту](/media/k2/items/cache/127c1ce3ecf3cf630791e28231390e7d_L.jpg)
Від старого до малого - усі працюють на перемогу. Розповідь про родину з Житомирщини. На чолі - Любов Ярош. Їй 102 роки. Вона з доньками плете "кікімори" для військових. У війську її онуки. А правнуки, як уміють, теж заробляють гроші на армію.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии