У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](/media/k2/items/cache/a330fab52e9bb2b26d9349b62c728843_L.jpg)
Мешканці гуртожитку, що на вулиці Гетьмана Самойловича, 6, скаржаться на те, що в них забрали господарські приміщення на першому поверсі, встановивши там двері. Представник власника каже, що суд знайшов правові підстави і відмовив людям у позові щодо виселення і звільнення цих приміщень.
Про це Суспільному розповіла жителька гуртожитку Наталія Вакарчук. За словами жінки, господарські приміщення, де вона та інші пів сотні мешканців першого поверху зберігали продукти та особисті речі, у них забирають.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/6b4cc8e6a964a536.jpg)
"Ми все життя, починаючи з 1999 року, прожили у цих "хоромах" площею 16 квадратів. А тепер у нас забирають ще й ті приміщення, де ми туалетом, сушкою і кухнею користувалися", – каже Наталія Вакарчук.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/f8fbebacd230b4a8.jpg)
Анна Антонюк разом із чоловіком та двома дітьми проживає у тому ж гуртожитку в кімнаті площею 14 квадратних метрів.
"Можна було хоча б посушити речі, покласти якусь картоплю, консервацію поставити. Де я в таких умовах тепер її поставлю? В мене чоловік кожного року їздить в АТО, в мене діти – хлопець уже доволі дорослий, йому 15 років. Розширити житлову площу нам не дозволяють, а от забрати приміщення сторонній людині, яка тут ніколи і не бувала, це можливо?" – говорить Анна.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/80935af1efaf8ae2.jpg)
Анна Антонюк
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/ff31fd6c768a3cf7.jpg)
За словами Наталії Вакарчук, на вхід до господарських приміщень власник поставив двері.
"Вони не відчиняються. Просили віддати наші речі, сусідка просила, дитина плаче – просить велосипедик, що там стоїть. Ні, він не віддав", – розповідає Наталія.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/afd1810afa0e141f.jpg)
Наталія Вакарчук
Чоловік Наталії Олексій каже, що люди сплачують комунальні послуги за площу цих приміщень.
"Цими дверима вони закрили нам доступ до сушарні. За це все ми платимо квартплату повністю – за прибирання місць загального користування, які є на поверхах", – говорить Олексій.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/eaa78f12dacf6336.jpg)
Олексій Вакарчук
Нині люди не мають доступу до речей. Представник власника Олексій Закшевський каже, що судовий спір щодо цих приміщень тривав більше 5 років.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/8f97bbddfe83e5d0.jpg)
"Як можна з людьми домовлятися? Встановлюєш двері, даєш їм ключа, щоб вони користувалися, поки не вирішиться це в правовому полі, а вони замість того, щоб користуватися, маючи ключ, знімають двері і ховають їх. Як з ними можна домовлятися? Суд вирішив і відмовив – знайшов правові підстави, відмовив їм у позові щодо виселення і звільнення цих приміщень", – прокоментував телефоном Олексій Закшевський.
![У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення У Житомирі мешканці гуртожитку скаржаться, що в них забрали господарські приміщення](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/5730d41e6d67fef8.jpg)
Ігор Іванюк
На місце події також викликали поліцейських. Речник Патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк поінформував, що на місці патрульні поспілкувалися з представниками обох сторін і взяли в усіх пояснення.
Автор: Сергій Косюченко
Оператор: Сергій Базилюк
Последнее изменение Четверг, 27/05/2021