У Житомирі арковий фонтан та лавки з LED-підсвіткою
![У Житомирі арковий фонтан та лавки з LED-підсвіткою](/media/k2/items/cache/c4d74129ada2bdb6e6f2b8adca0262eb_L.jpg)
На Новому Бульварі завершився демонтаж старого фонтану. Наразі тут проводять комунікації до майбутнього аркового водограю.
«Конструкція майбутнього аркового фонтану буде дуже схожою на ту, що представлена в ескізних намірах», - каже головна архітекторка Ольга Бронштейн. Лавки для Нового Бульвару теж замовили - всі вони будуть з LED - підсвіткою, частина обов’язково матиме спинки.
Значна увага приділяється озелененню території. Зокрема, висаджуємо катальпи, клени, глід та сакуру. Поблизу «Чорного тюльпану» з’явиться чорна береза.
Tags:
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии