Житомирські аудитори впродовж січня – лютого 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 16 млн грн

Житомирські аудитори впродовж січня – лютого 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 16 млн грн

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня – лютого 2021 року, що їх провели фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області ,виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,8 млн грн.

   Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже 16 млн грн, зокрема, виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів, проведених у попередніх роках.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у лютому досягнуто економічного ефекту на суму понад 4 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До однієї установи, де виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів перед органом прокуратури ініційовано 1 позов щодо усунення виявлених порушень.

  Правоохоронним органам передано матеріали 5 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування, та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework