Житомирські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн

Житомирські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області упродовж дев’яти місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 15 млн грн.

   Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 33 управлінських рішень та впровадили 75 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів, від яких отримано економічний ефект понад 25 млн грн.

  Відшкодовано та упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 25 млн грн.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, у 9 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За порушення законодавства 44 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

  Правоохоронним органам передано матеріали 24 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідування та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Перед органом прокуратури ініційовано 4 позови щодо усунення виявлених порушень.

Новини Житомира

Прочитано 556 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework