Фермери Житомирщини вирощують найстійкіших до хвороб свійських птахів

Фермери Житомирщини вирощують найстійкіших до хвороб свійських птахів

  Фермерське господарство «Миколай», що у селі Барашівка на Житомирщині, вирощує три види перепілок. Загалом на фермі утримуються 74 тисячі птахів.

   У фермерському господарстві вирощують три види перепілок. Техаська біла перепілка несе близько 280 яєць у рік. Окрім того, там є маньчжурська золотиста і японська яйценосна перепілки.

  За словами зооінженера фермерського господарства Олександра Рудіка, перепілка наразі є найстійкішим видом птиці до хвороб і технологічних параметрів утримання.

  На фермі доглядають за перепілками з першого дня їх життя, коли пташенята важать 8,5 грамів. Згодом вони дорослішають і птахів сортують та відправляють на клітково-батарейний тип утримання, де їх годують та напувають завдяки автоматизованій системі.

  Сідала для перепілок в клітці розташовані під нахилом, тому яйця відразу потрапляють у контейнери, з яких їх вночі забирають. Потім їх на 18 діб поміщають в інкубатор.

  Директор фермерського господарства Микола Кузьменко зазначає, що попит на перепілок та їх яйця зростає. До того ж, перепелині яйця поживніші за курячі й не можуть бути заражені сальмонельозом.

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework