У Житомирі збираються дозволити з весни по осінь торгувати рослинами на вулиці Небесної сотні, де планують проводити реконструкцію

У Житомирі збираються дозволити з весни по осінь торгувати рослинами на вулиці Небесної сотні, де планують проводити реконструкцію

  У Житомирі збираються визначити місця для тимчасової торгівлі живими квітами напередодні 8 Березня, товарами ритуального призначення перед поминальними днями, а також розглянуть питання щодо організації торговельного майданчика на Небесної сотні, 8-10 для торгівлі живими квітами, розсадою і саджанцями упродовж весни-осені 2021.

 Про це йдеться у проєктах рішень виконкому Житомирської міської ради, оприлюднених 11 та 12 лютого на офіційному сайті, - інформує zhitomir.info.

  У проєкті рішення виконкому щодо організації торговельних майданчиків для продажу живих квітів на час святкування Міжнародного жіночого дня перераховано кілька адрес у різних районах Житомира. Планується, що майданчики діятимуть з 4 по 10 березня.

  «Погодити комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради організацію тимчасових торговельних майданчиків для торгівлі живими квітами з 04 по 10 березня 2021 року включно з 08.00 до 21.00 за адресами: вулиця Велика Бердичівська, 71 (ріг вулиць Великої Бердичівської та Довженка); проспект Миру, 8, 10; вулиця Покровська, 96, 131, 151; вулиця Вітрука, 13, 45; вулиця Київська, 89; площа Перемоги, 10; вулиця Київська, 89-91, вулиця Небесної Сотні, 12-16», - йдеться у документі.

  У проєкті рішення виконкому щодо організації тимчасових майданчиків для торгівлі ритуальними товарами на час святкування Великодня та відзначення поминальних днів вказані ті ж самі адреси та ще Чуднівська, 133. Планується, що такі майданчики діятимуть у період з 1 квітня по 16 травня.

  «Погодити КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради організацію тимчасових торговельних майданчиків для торгівлі товарами ритуального призначення з 01 квітня по 16 травня 2021 року з 08.00 до 21.00 за адресами: вулиця Велика Бердичівська, 71 (ріг вулиць Великої Бердичівської та Довженка); проспект Миру, 8, 10; вулиця Покровська, 96, 131, 151; вулиця Вітрука, 13, 45; вулиця Чуднівська, 133; площа Перемоги, 10, вулиця Київська, 89-91, вулиця Небесної Сотні, 12-16», - йдеться у проєкті рішення.

  Також на сайті міської ради оприлюднений проєкт рішення «Про організацію тимчасового торговельного майданчика по вулиці Небесної сотні, 8-10 у м. Житомирі». Цим проєктом рішення передбачається організація за вказаною адресою тимчасового торговельного майданчика для торгівлі живими квітами, розсадою, саджанцями та іншими рослинами на період з 1 березня по 30 листопада 2021 року. Проєкт документу готувався на основі розглянутих звернень громадян, які вирощують у власних господарствах квіти та інші рослини і хочуть їх продати.

  Скріншот з проєкту рішення виконкому

 Нагадаємо, за адресою вул. Небесної сотні, 8-10 у 2021 році планують провести реконструкцію: розширити тротуари та побудувати квіткові павільйони.

 

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework