КП «Житомирводоканал» презентувало оновлену підвищувальну насосну станцію
![КП «Житомирводоканал» презентувало оновлену підвищувальну насосну станцію](/media/k2/items/cache/f39d0d0f59953c032beb22d5554eb3a7_L.jpg)
У Житомирі на вулиці Князів Острозьких, 1 водоканал презентував реконструйовану насосну станцію, яка забезпечує підвищеним тиском води чотири будинки, це приблизно три тисячі мешканців, - інформує sk1.tv.
«Реконструкція цієї насосної станції відбулася за рахунок інвестиційної програми водоканалу за тарифні кошти, які надходять нам з платежів від населення, в тому числі. Вартість такого невеличкого об’єкту 900 тисяч гривень, але це правильний підхід» — розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.
Реконструйована станція працює місяць. На водоканалі вже підрахували, вдалося зекономити понад 60% електроенергії.
Таких об’єктів у Житомирі 80. Це колишні теплові пункти, зараз їх передають від «Житомиртеплокомуненерго» для Водоканалу.
На реконструкцію всіх підвищувальних насосних станцій треба 35 мільйонів гривень.