Міська рада занепокоєна планами обласної влади віддати санаторій на околиці Житомира бюро судово-медичної експертизи

Міська рада занепокоєна планами обласної влади віддати санаторій на околиці Житомира бюро судово-медичної експертизи

  Житомирська міська рада підготує звернення до обласної ради з приводу намірів передати обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег», який знаходиться на Богунії, на баланс обласного бюро судово-медичної експертизи.

   Пропозицію направити звернення до обласної ради на сесії міськради 17 грудня озвучила голова фракції ОПЗЖ Наталія Леонченко, - інформує zhitomir.info.

  «Пропоную направити до обласної ради звернення з приводу намірів розмістити на території дитячого протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег» обласної установи бюро судово-медичної експертизи. Поруч з «Лісовим берегом» знаходиться міський дитячий оздоровчий табір «Супутник», поруч розміщені дитячі будинки сімейного типу. І ця ідея обласної ради виглядає абсурдною, я думаю, нам потрібно втрутитися і звернутися до обласної ради про неприпустимість таких кроків. Є інформація про створення в обласній раді робочої групи з вивчення цього питання, тому в зверненні також треба передбачити делегування одного чи двох представників з депутатського корпусу (міської ради) до цієї робочої групи», - запропонувала Наталія Леонченко.

  Мер Сергій Сухомлин запропонував включити це питання до порядку денного і розглянути на першому пленарному засіданні 17 грудня, щоб встигнути направити звернення обласній раді до сесії, яка запланована на 24 грудня.

  Пропозицію про включення питання про звернення до порядку денного підтримали одноголосно – 40 «за» і згодом проголосували за направлення звернення до обласної ради та ОДА.

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework