На Житомирщині впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок
![На Житомирщині впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок](/media/k2/items/cache/301a10e55c7bc22b25fc9dd38151ae2b_L.jpg)
На Житомирщині в с.Осова Ємільчинського району впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок. Наприкінці жовтня будівлю вдалося врятувати, 7 листопада будинок та літня кухня, на яку поширилось полум’я, згоріли повністю.
Про це йдеться на сайті головного управління ДСНС в Житомирській області, - інформує suspilne.media.
Як з’ясували рятувальники, наприкінці жовтня в зазначеному будинку вже була пожежа – горів диван. Тоді будівлю встигли врятувати. 7 листопада будинок та літня кухню, на яку поширилось полум’я, згоріли повністю. Причиною того, що не було врятоване майно, рятувальники називають пізнє виявлення та відповідно пізнє повідомлення про пожежу, а також відстань у 20 км від пожежної частини до зазначеного населеного пункту. Крім того, найближча водойма для заправки машини знаходилась на відстані 3-х км від місця події – рятувальникам довелося тричі їздити туди на заправку водою, йдеться в повідомленні. Рятувальники врятувати хлів, на який також поширився вогонь.
![На Житомирщині впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок На Житомирщині впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/0b08f412ce0e3cd7.jpg)
![На Житомирщині впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок На Житомирщині впродовж кількох тижнів двічі горів той самий будинок](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/1b3850e49c110ff0.jpg)