На Житомирщині офіційно обрали ще двох міських голів – дані ЦВК
![На Житомирщині офіційно обрали ще двох міських голів – дані ЦВК](/media/k2/items/cache/650d6e66c860130f94423770ddb39a3c_L.jpg)
На Житомирщині, за даними Центральної виборчої комісії, офіційно обрали ще двох міських голів – Андрушівки та Радомишля. Крісла очільників міст посіли відповідно Галина Білецька та Володимир Тетерський.
Результати виборів по цих двох містах опублікувала ЦВК 4 листопада, - інформує suspilne.media.
Галина Білецька – завідувачка сектору культури Андрушівської райдержадміністрації. На вибори йшла від партії "Батьківщина". За неї проголосували 1662 виборці, що складає 29,26% від загальної кількості голосів. Загалом на крісло мера в Андрушівці претендували дев'ять кандидатів.
![На Житомирщині офіційно обрали ще двох міських голів – дані ЦВК На Житомирщині офіційно обрали ще двох міських голів – дані ЦВК](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/22d3234a2e99590d.jpg)
Міським головою Радомишля повторно переобрали діючого голову Володимира Тетерського, який йшов на вибори як самовисуванець. Він набрав 4245 голосів, а це 56,5% від загальної кількості. Його найближчий конкурент отримав 15,37% голосів. Загалом за посаду міського голови Радомишля вели боротьбу п’ятеро кандидатів.
![На Житомирщині офіційно обрали ще двох міських голів – дані ЦВК На Житомирщині офіційно обрали ще двох міських голів – дані ЦВК](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/46efd334db6f2afc.jpg)