ЦВК достроково припинила повноваження Овруцької міської ТВК у зв'язку із систематичними порушеннями законодавства

ЦВК достроково припинила повноваження Овруцької міської ТВК у зв'язку із систематичними порушеннями законодавства

  Центральна виборча комісія України (ЦВК) на засіданні 30 листопада розглянула окремі питання діяльності Овруцької міської територіальної виборчої комісії (ТВК) Коростенського району Житомирської області та ухвалила рішення про дострокове припинення повноважень всього її складу.

   Як повідомляє прес-служба ЦВК, 5 листопада 2020 року Житомирський окружний адміністративний суд зобов'язав ТВК провести повторний підрахунок голосів на виборах депутатів Овруцької міської ради та Овруцького міського голови. ТВК провела повторний підрахунок голосів на 25 дільницях, однак, згідно з постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 28 листопада, повторний підрахунок мав відбуватися на всіх дільницях округу, а не на окремих. Окрім того, ТВК не мала брати до уваги результати підрахунку голосів виборців, які були встановлені неповноважним складом комісії, - інформує ua.interfax.com.ua.

  Крім того, у постанові Житомирського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2020 року зазначено порушення ТВК під час повторного підрахунку голосів виборців вимог Виборчого кодексу та відповідного Порядку, затвердженого ЦВК 15 жовтня 2020 року.

  "Тому Комісія, встановивши факт систематичного порушення зазначеної комісією Конституції України, Виборчого кодексу України та законів України, достроково припинила повноваження всього її складу", - йдеться в повідомленні.

  При цьому місцеві організації політичних партій, представники яких були включені до складу, що припинив повноваження, не пізніше ніж 15:00 1 грудня 2020 року можуть подати до ЦВК кандидатури для включення до нового складу ТВК. Сама ТВК зобов'язується після формування нового складу невідкладно виконати рішення суду і встановити результати виборів Овруцького міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд вдруге скасував сфальсифіковані результати виборів мера Овруча, – місцевий осередок «Стоп корупції» 

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework