У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі
![У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі](/media/k2/items/cache/10e2169e688ea3bc0e29ce43ffbeba9d_L.jpg)
У Житомирі після введення "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки ринки продовжують працювати у звичайному режимі із дотриманням карантинних вимог.
Про це Суспільному розповів заступник директора "Житомирського кооперативного ринку" Юрій Прудніков. За його словами, адміністрація ринку контролює дотримання карантинних вимог:
"Ринки повинні працювати, тому що, якщо вони і підприємства не працюють, то економіка йде вниз. Людям потрібно за щось утримувати свої сім’ї, платити комунальні платежі, кредити в банках".
![У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/b6c749b36581d515.jpg)
"Температупний скринінг проводиться лише працівникам, відвідувачам не міряють температуру з шостого червня 2020 року. Покупця до відповідальності ми притягнути не можемо, але зауваження робити можемо. Продавець не має продавати товари людині, яка не вдягнута в маску. Всю відповідальність несе адміністрація ринку, на них складають протоколи і люди сплачують штраф. Мінімальний штраф – 170 гривень, а максимальний – 34 тисячі гривень".
![У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/43c5a37cf2e4d684.jpg)
"Ми дезінфікуємо всі поверхні, закриваємося кожні півгодини, дезінфікуємо, одягаємо рукавички, маски, все, що потрібно. Якщо людина без маски, то ми її не обслуговуємо", – розповіла Наталія Нагорна.
![У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі У Житомирі ринки продовжують працювати у звичному режимі](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/599e7d8d569ac15d.jpg)
"Ми хотіли зробити ці перегородки такими, щоб вони повністю знизу відгороджували продавця та покупця. Але цього не можна зробити, бо людина не чує".
Авторка: Дар’я Самаріна
Камера: Сергій Кобилянський