Закривали відділення, щоб лікувати пацієнтів: лікарка з Житомира розповіла про досвід боротьби з COVID-19

Закривали відділення, щоб лікувати пацієнтів: лікарка з Житомира розповіла про досвід боротьби з COVID-19

  Більшість людей доволі складно переносять патологію коронавірусу і справа не лише у фізіології, а і у питанні моральних та психологічних проблем. Про це під час онлайн-конференції заявила лікарка реанімаційного відділення другої міської лікарні Житомира.

  У столиці 11 травня відбулася пресконференція щодо епідемічної ситуації в Україні, перебігу коронавірусної хвороби та роботи лікарень під час пандемії. Дарія Сімчук, лікарка реанімаційного відділення другої міської лікарні Житомира, співзасновниця освітньої платформи PROGRESS прокоментувала зміну ситуації з COVID-19 на прикладі власного професійного досвіду, - розповідає aspi.com.ua

  Зокрема жінка розповіла, як її лікарня адаптувалася до третьої хвилі коронавірусу в Україні. За її словами, до карантинної епохи в лікарні не було передбачено інфекційного відділення.

  “В нас найперше інфекційне відділення це було перепрофільоване відділення кардіології і внутрішніх хвороб. Вже потім під лікування пацієнтів з коронавірусом ми закрили ще кілька відділень в тому числі і відділення проктології, відділення реанімації, травматології і так далі. Так як зараз є дійсно покращення епідеміологічної ситуації в нашій країні, то в нашій лікарні знову відкрилися 6 відділень травматології та хірургії”, – пояснила Дарія Сімчук.

  Також спікерка наголосила, що більшість людей дуже важко переносять дану патологію, тому що це не лише питання фізіології, а і питання моральних та психологічних проблем.

  “Проблема в тому, що загострюються всі хронічні патології, які пацієнт надбав протягом усього свого життя. Щодо ускладнень, то тромботичні події одні із найчастіших, які трапляються в пацієнтів, адже відомо що коронавірус впливає безпосередньо на ендотеліальну систему і дуже поширеними стають тромбози у цих пацієнтів. На мою думку змінилося те, що хоч пацієнтів стало і менше, але змінилась тривалість перебування їх у стаціонарі. Зайнятість одним пацієнтом ліжка стала більшою”, – пояснила Дарія Сімчук.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework