Соняшник і «тітушки»: на Житомирщині молодики намагались зібрати чужий урожай

  30 молодиків спортивної статури, 2 комбайни, 2 вантажівки. На Житомирщині агрорейдери намагались зібрати чужий урожай соняшника.

 

  Про це стало відомо журналістам «СтопКору».

  «Законні власники полів, представники компанії ТОВ “ЯЛИНІВКА НОВА +” одразу ж викликали поліцію і надали правоохоронцям усім дозвільні документи.

  Слідчі зобов'язали «спортсменів» прибрати техніку, зупинити будь-які намагання зібрати врожай і залишити територію.

  За словами представника ТОВ "ЯЛИНІВКА НОВА +" Володимира Марчука, цей конфлікт триває вже понад 2 місяці. Підприємство “Ялинівка Нова” самовільно зайняла чужі землі, незаконно зібрала частину врожаю, розпорядилася ним і нанесла збитки», – передає з місця подій журналіст «СтопКору» Денис Гойко.

  Захопники заборгували законним власником ТОВ “ЯЛИНІВКА НОВА +” уже понад 4 мільйона гривень.

  За словами представників законного власника, за захопленням врожаю стоїть Андрій Ващенко.

  Потерпілі від його незаконних дій звернулися до суду і домоглися накладення арешту на врожай. Однак, агрорейдер вдав, що йому не відомо про рішення суду.

  «Це останній врожай, який є доступний, тому суд наклав на нього арешт з метою забезпечення позову щодо стягнення цих збитків. Підприємство “Ялинівка Нова” намагалося порушити цю заборону і була спроба почати збирати цей врожай. Правоохоронці та виконавці цьому запобігли. На даний момент ситуація врегульована і переходить в правове поле», — зазначив представник ТОВ "ЯЛИНІВКА НОВА +" Володимир Марчук.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework