Стало відомо, коли в Житомирі запрацюють перукарні та продуктові ринки

  Перукарні у Житомирській міській ОТГ можуть відновити надання послуг з 1 травня за умов  дотримання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів.

   Про це повідомляє пресслужба міської ради.

  Відповідні зміни  до  рішення від 11.03.2020 №295 прийнято під час позачергового засідання виконавчого комітету житомирської міської ради 28 квітня.

  «Із 1 травня буде дозволено  надання послуг перукарнями за попереднім записом та не більше одного відвідувача на 15 кв.  м. площі або за наявності фізично відокремленого робочого місця», – роз’яснює директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

  Також  за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів буде дозволено ведення торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень (в тому числі на винос), за умови забезпечення персоналу засобами захисту обличчя та очей та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами та захисними масками.

  Проте, було зауважено, що роботу продуктових ринків заборонено до 30 квітня. За умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту,  а також обмеження скупчення  відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше 1 особи на 10 кв.м. та недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків діяльність ринків «Житній». «Сінний», «Хмільники», «Київський», «Тетерів», «Привокзальний» може бути відновлена.

  На адміністрацію ринків  покладено відповідальність за дотримання санітарних і протиепідемічних заходів на територіях ринків з моменту початку їх роботи.

  «Розпочати роботу продуктові ринки можуть виключно після надання їх адміністрацією на адресу виконавчого комітету Житомирської міської ради гарантійного листа щодо зобов’язань  забезпечити належне дотримання  санітарних та протиепідемічних заходів», - наголошує директор юридичного  департаменту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 1-го травня житомиряни будуть сплачувати за полив присадибних ділянок

 

Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 28/04/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework