У 33 роки житомирянка має звання «Мати-героїня»

  Ірина Цимбалюк – не лише красива, молода та чарівна жінка, а й чудова мама 7 дітей. І вже у свої 33 роки пані Ірина одна із 85-ти жінок Житомирщини, якій Президент України присвоїв почесне звання «Мати-героїня» у 2018 році.

 

  Відповідний Указ Петро Порошенко підписав до Дня Матері 11 травня 2018 року.

  Багатодітна родина Цимбалюків виховує 5-ох дівчаток та 2-ох хлопчиків. Найстаршій дівчинці 16 років, а наймолодшій – всього 3.

  Ірина – щаслива дружина та мама, адже щодня відчуває підтримку чоловіка Олександра, а діти радують успіхами у навчанні та допомагають по господарству.

  Із любов’ю та теплом Ірина розповідає про своїх дітей: «Мої п’ятеро старшеньких навчаються у школі, Христинка уже з 1 вересня навчатиметься у випускному класі. А двоє молодших дівчаток – Поліна та Аріна ходять до дитячого садочку. У кожного з дітей є свої завдання, але у той же час вони і по господарству встигають мені допомагати. Крім цього, у них є власні хобі та вподобання – один син займається айкідо, інший футболом, а дівчата співають, малюють».

  У вільний від роботи час і чоловік Олександр допомагає у господарстві та замається вихованням дітей.

  Те, що отримає звання «Мати-героїня» Ірина очікувала, але не думала, що це буде так швидко.

 «Звичайно я думала про те, що одного дня отримаю це звання, але ми не сподівалась, що так швидко буде. Думали, чекати будемо рік-два. Емоції від такої звістки були тільки позитивні. Незважаючи на те, що виховання дітей – це важка праця, почуття материнства не замінити нічим. Це найпрекрасніше, що може статись із жінкою за все життя. Адже що може бути важливішим та приємнішим за любов, повагу та успіхи власних дітей», – наголошує жінка.

Джерело: Житомирська ОДА

 
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework