ДахаБраха і закони Всесвіту
З давніх давен наші предки знали, що Всесвіт побудований таким чином, що віддаючи щось, ти обов’язково щось і отримаєш. Все взаємопов’язано. Ще у середній школі на уроках фізики нам повторювали закон збереження енергії: ніщо не виникає з нізвідки і не щезає в нікуди.
Якщо ви бажаєте, щоб у вас щось з’явилось, то потрібно віддати певну кількість енергії від себе, а потім отримати навзаєм щось, рівнозначне витраченій енергії.
Саме цей простий, але водночас фундаментальний закон вклали у свою назву етнічний гурт ДахаБраха (даю - беру). Своє музичне направлення гурт визначає як техно-хаос, але у їхніх піснях присутні також мінімал, соул, хіп-хоп і навіть блюз і особливі автентичні мотиви. Усі учасники вміють грати на декількох музичних інструментах з різних куточків світу.
За свою 15-річну творчу діяльність ДахаБраха встигли виступити У Європі, Азії, Північній і Південній Америці та навіть в Австралії. Музичний американський журнал “Rolling Stone” назвали їхній виступ на Bonnaroo Music and Arts Festival найкращим проривом фестивалю.
Ми повинні пишатися тим, що українські музиканти, окрім того, що не дають забути свою історію, несуть етнічну музику у сучасне суспільство, так ще й сприймаються усім Світом з захватом.
Придбати квитки на виступи ДахаБраха можна на сайті квиткового оператора TicketsBox або просто перейшовши за посиланням: https://dakhabrakha.ticketsbox.com/. Також на сторінці є можливість підписатись на оновлення інформації з приводу виступів улюбленого гурту. Для цього достатньо ввести свою електронну адресу і натиснути кнопку “Підписатись”.
Повертаючись до розмови про кругообіг енергії, можна зазначити, что ви даєте свою любов та шану, а берете неймовірні емоції та враження. А на виступах ДахаБраха це все обов’язково зі знаком “плюс”.
Последнее изменение Вторник, 28/05/2019
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби