Депутат Житомирської міської ради три роки був радником мера і тепер хоче отримувати за це зарплату

Депутат Житомирської міської ради три роки був радником мера і тепер хоче отримувати за це зарплату

  Депутат Житомирської міської ради Олександр Черняхович три роки був радником мера на громадських засадах і врешті вирішив офіційно працевлаштуватися на цю посаду.

   Декларацію кандидата на посаду радника голови Житомирської міської ради Черняхович оприлюднив 27 січня 2021 року, - інформує zhitomir.info.

  В 2020 році у двох власних фірмах Олександр Черняхович отримував зарплату: в ПП «Стиль-Сервіс» - 34 тис. 992 грн, в ТОВ «Сталь-Сервіс 3000» - 87 тис. 545 грн, Його річний дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 3 тис. 897 грн. Дружина Ірина Черняхович, суддя Житомирського окружного адміністративного суду за минулий рік отримала 1 млн 075 тис. 072 грн зарплати. Донька Крістіна, студентка Варшавського університету, отримала 467 тис. 890 грн доходів від зайняття підприємницькою діяльністю, 19 тис. 152 грн стипендії та 45 тис. 600 грн за стажування в компанії Signity-Philips Lighting. Ще одна донька Черняховича, яка теж навчається в Варшавському університеті, отримала минулого року 95 тис. грн стипендії.

  Готівку та кошти на банківських рахунках депутат не декларує.

  Зазначимо, в декларації Олександр Черняхович вказує, що передав корпоративні права двох своїх фірм в управління. За інформацією Opendatabot з 24 грудня 2020 року обома фірмами керує Соловей Василь Миколайович, а кандидат на посаду радника мера залишився їх власником: має 60% в ПП «Стиль-Сервіс» та 86,8% в ТОВ «Сталь-Сервіс 3000».

Новини Житомира

 

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework