У Житомирському краєзнавчому музеї відбудеться презентація фотовиставки австралійського дипломата

  У приміщенні комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» 26 липня за підтримки Посольства Австралії в Україні відбудеться відкриття виставки фоторобіт заступника голови місії Тіма Болотнікоффа під назвою «Південні землі: Австралія/Антарктида».

   У своїх роботах автор спробував передати, наскільки два континенти, які подібні за розмірами, відрізняються один від одного. Антарктида, зокрема, дивовижно красива, але всередині материка - безплідна земля, позбавлена життя. Фотографії Австралії, навпаки, демонструють живий пейзаж, який водночас може здаватися далеким та неземним, як біла антарктична пустеля. Збірка фоторобіт показує величність та контрастність пейзажів цих континентів.

  «Обидва континенти вражають безкінечними горизонтами, неосяжними просторами та стародавнім ландшафтом. Мені пощастило провести шість тижнів на Австралійській Антарктичній території, подорожуючи між станціями вглиб континенту та фотографуючи пейзажі, які можна побачити на виставці», – повідомляє автор фотографій Тім Болотнікофф.

  Відкриття виставки відбудеться 26 липня о 14.00.  

  Довідково. Тім Болотнікофф – заступник Голови Місії Австралії в Україні, дипломат, поліглот, мандрівник, фотохудожник. Свого часу жив і працював у Папуа-Новій Гвінеї, Соломонових островах, Таїланді, Бангладеш. У 2011 році шість тижнів подорожував східною Антарктидою та відвідав п'ять дослідних станцій в Австралійській Антарктичній Території. Там, після побаченого й пережитого, у нього народилась ідея показати особливість Антарктиди, її разючу відмінність і водночас схожість з Австралією, країною, в якій він виріс.

Пресслужба обласної ради

Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework