Майно продав, але зарплату не виплатив
Найпроблемніше підприємство з виплати заробітної плати в області — ПАТ «МДЕЗ», керівник якого за фіктивними документами продав майно заводу, аби не виплачувати людям борги. Про це повідомив на прес-конференції у Житомирі начальник управління виконавчої служби ГТУ Петро Данилишин.
Заборгованість по зарплаті на «МДЕЗі» становить понад 327 тисяч гривень, натомість керівництво заводу не збирається виплачувати працівникам зароблене. Більше того — держвиконавці виявили, директор заводу в шахрайський спосіб, підробивши документи, реалізував арештоване майно товариства, вочевидь, щоб його за борги не продали «з молотка» і не віддали людям зарплату, - розповідає mn.zt.ua.
Начальник Малинського РВ ДВС Віталій Мельник додає, на базі «МДЕЗу» зараз фактично працює два інших підприємства: ТОВ «Українські пелети» і ТОВ «Український машинобудівний концерн». Засновником та одним із підписантів другого є безпосередньо керівник ПАТ «МДЕЗ» Іван Неділько. У виконавчій припускають, ці товариства займаються господарською діяльністю, користуючись майном «МДЕЗу», незважаючи на те, що проти заводу ще у 2014-му порушена справа про банкрутство. Загальний борг «МДЕЗу», який винен не лише працівникам, а й ПФУ, іншим установам та підприємствам, становить до 10 мільйонів гривень.
Наразі проти керівника ПАТ «МДЕЗ» порушено кримінальне провадження, тривають слідчі дії. До слова, нехай би спитали в Івана Неділька і про обман містян, котрим уже багато років поспіль він обіцяє відчинити двері бамівського спорткомплексу, але далі обіцянок справа, на жаль, не заходить.
На Малинщині, до речі, є також проблема в КП «Гранітненське», де борг з виплати заробітної плати становить 137 тисяч гривень. Як пояснюють держвиконавці, там відповідальні посадові особи теж відмовляються знайти шлях для погашення заборгованості. Проте чи понесуть покарання за бездіяльність?
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби