В Ємільчинському районі запрацює олійний завод
У Селі Яблунівка Ємільчинського району закладено фундамент ново- го олійного заводу, який розташовуватиметься на території Яблунецького хлібоприймального підприємства (ХПП). Його будівництво планують завершити у липні (для зведення використовують сендвіч-панелі).
На заводі вичавлюватимуть олію із макухи, де її, зазвичай, міститься до 10 %. Після переробки отримуватимуть шрот, у якому – лише 1% жирності, й реалізовувати- муть його для виготовлен- ня комбікормів, - розповідає tribunaem.info.
Нове підприємство має назву ТОВ “Яблунецький олійний завод” та є новою виробничою ланкою Яблунецького ХПП (там вичавлюють олію із сої, соняшника, рапсу, льону, отримуючи, як побічний продукт, макуху). У комплексі це дозволить зробити виробництво повністю безвідходним.
Варто відзначити, що передувало закладанню фундаменту громадське обговорення, на якому яблунчани цікавились, чи, бува, не зашкодить екології селища таке підприємство. На це керівництво відповіло: жодних викидів чи забруднення ґрунту не буде, й воно є більш екологічно чистим, ніж інші. Окрім того, передбачається створення нових робочих місць – близько 20.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби