ОСТАНІ НОВИНИ

 

 

 

 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Нацбанк України вніс ще шість банків до групи іноземних

Національний банк України (НБУ) розширив критерії банків іноземних банківських груп, внісши до групи ще шість банків: Альфа-банк, Універсал Банк, Прокредит Банк, Неос Банк, Ідея Банк і банк «Форвард».

l 120116105Як повідомляє forbes.net.ua, покликаючись на прес-службу НБУ, таке рішення ухвалив комітет нагляду та регулювання діяльності банків 11 січня 2016 року, внісши відповідні зміни до свого рішення №657 від 31 грудня 2015 року.

Згідно з розширеними критеріями, до банків іноземних банківських груп регулятор відніс фінустанови, контрольні пакети акцій яких належать іноземним банкам чи іноземним банківським групам, у власності яких є контрольний пакет акцій щонайменше ще однієї банківської установи.

Центробанк наголосив, що поділ банків на групи застосовується виключно з метою аналізу групової динаміки для визначення загальних тенденцій банківської системи України, а не для нагляду, і не впливає на вимоги до їхньої діяльності.

Раніше НБУ відніс до групи банків іноземних груп фінустанови, бенефіціарними власниками контрольних пакетів акцій яких є іноземні банківські установи, виділивши 19 таких банків.

Як відомо, НБУ переглянув критерії групування банків на 2016 рік, виділивши групу банків із державною часткою (сім), банків іноземних банківських груп (19) і дві групи за часткою активів банківської системи – більш як 0,5% і менш як 0,5%.

Таке рішення комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків і оверсайту платіжних систем ухвалив 31 грудня 2015 року.

При цьому до групи банків іноземних банківських груп увійшли: Промінвестбанк, Райффайзен Банк Аваль, Сбєрбанк, Укрсоцбанк, УкрСиббанк, ВТБ, банк «Креді Агріколь», ОТП Банк, Сітібанк, ІНГ Банк Україна, Кредобанк, Правекс-Банк, ВіЕс Банк, БМ Банк, Піреус Банк, Марфін Банк, банк «Кредит Європа», Дойче Банк ДБУ, СЕБ Корпоративний.

До групи банків, у яких частка держави перевищує 75%, увійшли Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Родовід Банк, банк «Розрахунковий центр», Держзембанк, УБРР.

Прочитано 2299 раз

Последнее изменение Вторник, 12/01/2016

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

ТУРИЗМ

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework