#ПрозорістьТаПідзвітність: За минулий місяць робочою групою відмінено нецільових тендерів на загальну суму 15 млн грн

#ПрозорістьТаПідзвітність: За минулий місяць робочою групою відмінено нецільових тендерів на загальну суму 15 млн грн

  Продовжуючи діяльність у сфері забезпечення прозорості та підзвітності, робоча група “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній адміністрації продовжує активно працювати.

  Висококваліфіковані фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз закупівель, що здійснюються на території Житомирщини. Це необхідно для запобігання зайвим витратам та ефективному використанню бюджетних коштів, особливо в умовах воєнного стану, коли кожна гривня має надважливе значення.

  У березні поточного року робочою групою було скасовано три тендери на загальну суму 15 мільйонів гривень. Їх було скасовано з метою запобігання можливим фінансовим ризикам та недоцільним витратам коштів. Одним із таких випадків було рішення про капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів у Звягельській Гімназії №7. Це було зроблено з урахуванням потреб закладу та його можливостей. Також було відмінено тендери на закупівлю медичних препаратів та вугілля комунальними підприємствами області, оскільки були виявлені певні нестачі та непослідовності в процесі їх реалізації.

  Ці заходи свідчать про  відданість та здатність вчасно реагувати на потреби та виклики, які постають перед Житомирщиною. Робоча група продовжує вживати всі необхідні заходи для забезпечення ефективного та прозорого управління, що відповідає найвищим стандартам та очікуванням громадян.

  Зокрема робочою групою запроваджено прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану. Відповідну інформацію ви можете надсилати на електронну адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» й вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.

  Також Житомирську обласну військову (державну) адміністрацію підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів. Цей крок є частиною стратегії боротьби з корупцією в Україні та впровадження політики прозорості і доброчесності в діяльності державних інституцій, передбаченої Законом України „Про запобігання корупції” та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework