АВТО RIA

На реконструкцію житомирського гідропарку хотіли виділити з міського бюджету майже 18 млн грн, але обмежилися 50 тис. грн

На реконструкцію житомирського гідропарку хотіли виділити з міського бюджету майже 18 млн грн, але обмежилися 50 тис. грн

  У цільову Програму «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки» хотіли внести пункт щодо реконструкції гідропарку з виділенням 17 млн 700 тис. грн.

  Питання розглядали на черговій сесії міської ради 17 червня 2021 року, - інформує zhitomir.info.

  Пропозицію про виділення майже 18 млн грн за рекомендацією погоджувальної ради замінили на виділення 50 тис. грн – на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

  «Назву проєкту викласти в редакції «Реконструкція території Гідропарку в місті Житомирі з розміщенням об’єктів фізичної культури та спорту (в т.ч. ПКД)» визначити орієнтовний обсяг фінансування: місцевий бюджет, інші джерела – 90 000 тис. грн та виділити з місцевого бюджету кошти в сумі 49,9 тис. грн», - зачитав мер Сергій Сухомлин пропозицію погоджувальної ради.

  Він запросив депутатів обговорити проєкт реконструкції гідропарку на «Майстерні міста».

  «Поки що ми подали заявку на 90 мільйонів фінансування», - зауважив Сухомлин.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework