Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу

  Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися безладно розкидані замшілі камені, різні за габаритами, мають химерні форми.

 Вони чимось схожі на звичайні хатки і утворюють цілу вуличку - ось і названі Кам'яним селом.

 Вчені вважають, що ці брили доставлені льодовиком. Інше припущення: химерні утворенняє підніжжям древніх гір, які виникли внаслідок просування льодовикових мас. Однак, місцевим жителям ближчі легенди, які розповідають про ці загадкові утвореннях.

  Так, подейкують, що на тому місці в давні часи було багате поселення. Одного разу сюди явився Господь у тілі подорожнього і попросив їжі. Селяни кинули прохачеві скоринку хліба. Господь розсердився і перетворив все і всіх навколо в камені. Інший переказ оповідає, що на тому місці в ночі майстрували вітряк чорти, однак, не встигли до світанку. Вітряк скам'янів і розсипався.

  Найбільше приїжджих інтригують «сліди Бога» на деяких брилах: на них є вм'ятини, обрисами нагадують людську ступню. Вода, що наповнює сліди, круглий рік залишається теплою.

  Вважається, що якщо в неї ступити босоніж, зникнуть всякі хвороби, а загадані бажання збудуться.

кам яне село

Джерело: turystam.in.ua

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework