На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо проміжних підсумків роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва при Житомирській ОВА
![На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо проміжних підсумків роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва при Житомирській ОВА](/media/k2/items/cache/49e910b23f9821b0fda26a6993dd357c_L.jpg)
Про це розповів т.в.о. начальника відділу міжнародного співробітництва Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА Павло Куц.
Зокрема йшлося про роботу із закордонними партнерами на Житомирщині.
Детальніше дивіться у відео.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии