На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Наталії Остапченко щодо відновлення зруйнованих будинків та інфраструктури внаслідок російських обстрілів області
![На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Наталії Остапченко щодо відновлення зруйнованих будинків та інфраструктури внаслідок російських обстрілів області](/media/k2/items/cache/be7513fc04061f6b3a535f7ba520dc4e_L.jpg)
Вона розповіла про хід відновлення пошкоджених об’єктів, нагадала про своєчасне подання заявок громадянами за допомогою електронної публічної послуги «єВідновлення», а також вкотре наголосила на дотриманні головами громад Житомирщини терміну розгляду поданих заяв.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии