Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію
![Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію](/media/k2/items/cache/4fc949f299b0a5f66a74a4f0b19eb3e6_L.jpg)
Жодні застереження і попередження про можливий повномасштабний напад росії не змусили його і дружину Кім виїхати з України. Війну вони зустрів тут. І навіть, коли під час бомбардувань Житомира довелося виїхати у Німеччину, Джонсони прагнули якомога швидше повернутися в Україну, яка стала домом.
Про цю дивовижну родину і їхній Дім Гідності дивіться у відео.
Проєкт “Житомиряни. Історії незламності” здійснюється в рамках грантового конкурсу «Голоси громад», що впроваджується НУО “Сучасний Формат” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).
Tags:
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии