У Житомирському районі чоловіка вкусила гадюка, коли він садив картоплю
![У Житомирському районі чоловіка вкусила гадюка, коли він садив картоплю](/media/k2/items/cache/02d87a8d56e27f76c3f373a108b7fce5_L.jpg)
16 травня у с. Кропивня Житомирського району (Новоборівська ТГ) гадюка вкусила місцевого мешканця, 1973 року народження.
Чоловіка вкусила гадюка за ліву руку під час садіння картоплі. У важкому стані його госпіталізували до Коростенської центральної районної лікарні. Наразі потерпілий перебуває в реанімаційному відділенні медичного закладу.
Зважаючи на це, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням бути обережними. Будьте уважні в місцях, де можна зустріти плазунів: на власному обійсті, у високій траві, кущах, в лісі.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии