Понад 350 тис. грн за користування землею – прокуратура Житомирщини вимагає стягнути з товариства несплачені кошти

Понад 350 тис. грн за користування землею – прокуратура Житомирщини вимагає стягнути з товариства несплачені кошти

  Коростишівською окружною прокуратурою, в інтересах Корнинської територіальної громади, заявлено позов про стягнення з приватного товариства безпідставно збережених коштів за користування земельними ділянками на суму 353 тис. грн.

  Ухвалою Господарського суду Житомирської області у справі відкрито провадження.

  Йдеться про те, що приватне товариство, яке займається деревообробною діяльністю, набуло (у 2018 році) права приватної власності на майновий комплекс, до якого входять нежитлові приміщення.

  У подальшому, з метою набуття права користування земельними ділянками, що під комплексом, звернулися до Корнинської селищної ради про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж для розміщення та експлуатації основних і допоміжних будівель та споруд.

  Відтак органом місцевого самоврядування у червні 2020 року було прийнято рішення про передачу товариству двох земельних ділянок загальною площею понад 4 га у користування на умовах оренди.

  Однак, у порушення вимог чинного законодавства, між товариством і селищною радою не було укладено належних договорів про користування землею.

  Унаслідок цього користувачем не сплачено до місцевого бюджету 353 тис. грн.

  З метою поновлення інтересів держави та територіальної громади у земельній сфері, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення безпідставно збережених коштів.

 

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework