На Житомирщині художниця розмалювала 7 зупинок громадського транспорту
![На Житомирщині художниця розмалювала 7 зупинок громадського транспорту](/media/k2/items/cache/a72ec1274423940c673728e74ee0c84f_L.jpg)
У Семенівській громаді на Житомирщині художниця Світлана Войцехівська протягом року розмалювала 7 зупинок громадського транспорту.
Про це Суспільному розповіла сама Світлана Войцехівська. За її словами, перший пейзаж вона намалювала на зупинці в рідному селі Хажин.
"Там люди захотіли пейзаж із сільською хаткою, щоб і водичка була, і квіточки цвіли, бо це символи України, – говорить Світлана. – Коли я у Дубрівці розмальовувала зупинку, де лісу дуже багато, захотіли люди аби я намалювала кошик із грибами. Я дуже люблю малювати, люблю Україну і розмалювала би весь світ, якби могла".
![На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/8e5090812c01b544.jpg)
![На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/7134891e24ce9355.jpg)
"Прийшла весна і знову потрібно все обновляти, тому я хочу намалювати квіточку маку, – каже Світлана Войцехівська. – Мак є українським символом. Я над цим працюю, бо це моє життя, це сенс мого життя. Мені люди приходять і кажуть, що їм подобається. Ці слова – найвища похвала моєї роботи. На моїх зупинках люди фотографуються та роблять тут фотозони".
![На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/f15b0dc19828b5e5.jpg)
Житель села Хажин Анатолій Мельничук говорить, що такі оздоблені зупинки подобаються не лише самим жителям села, а й гостям та водіям.
"Приємно чекати транспорт на такій зупинці. Наша художниця дуже гарно її розмалювала, тож, тепер і нам, і тим людям, які проїжджають повз, приємно поглянути на ці зупинки. Все завдяки нашій односельчанці, котра це розписала", – каже Анатолій.
![На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту На Житомирщині художниця Світлана Войцехівська розмалювала 7 зупинок громадського транспорту](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/10c2581f6e9a3497.jpg)
Розмалювали зупинки в територіальній громаді за гроші місцевих жителів.
"Ми не можемо витрачати на облаштування зупинок бюджетні гроші, – каже голова Семенівської сільської об'єднаної громади Наталія Семенюк. – Усе це за кошти жителів, які проживають у тому чи іншому селі нашої громади. Плануємо зробити ще 4 зупинки громадського транспорту. Думаю, що ці роботи дійсно приноситимуть радість людям".
Автор: Сергій Косюченко
Камера: Віктор Підвисоцький