Відпустив гріхи маніяку Онопрієнку і не здав його поліції: настоятель Києво-Печерської лаври шокував несподіваним зізнанням

Відпустив гріхи маніяку Онопрієнку і не здав його поліції: настоятель Києво-Печерської лаври шокував несподіваним зізнанням

  Анатолій Онопрієнко народився 25 липня 1959 року в селі Ласки Житомирської області. У період з 19891996 роки вбив 52 людини: 9 жертв з 14 червня16 серпня 1989 року і 43 жертви з 5 жовтня 199522 березня 1996 — за жорстокістю він, відповідно до деяких джерел, є найбільш жорстоким маніяком XX сторіччя, якого можна порівняти з Чикатило.

  Скандальний настоятель Києво-Печерської лаври Павло розповів, як відпустив гріхи маніяку Анатолію Онопрієнку і не здав його поліції, пише УНІАН.

  Таку заяву він зробив в інтерв'ю дружині Віктора Медведчука - Оксані Марченко, на яку РНБО наклала санкції.

  За словами Павла, він відпускав гріхи маніяку Онопрієнку до того, як його затримали. А не здав його міліції, бо нібито хотів привести маніяка до покаяння.

  "Була така людина, яка вбила 56 осіб (доведено 52 вбивства Онопрієнка - ред.). Він уже помер. Він прийшов до мене на сповідь до церкви в Нововолинську і каже: "Я вбив". Я кажу: "Ну, усвідомлюй". Він: "Заявляй на мене, йди в міліцію". Я кажу: "Я не дільничний, щоб заявляти на вас. Моя мета - привести вас до покаяння", - відповів Павло.

  Також Павло зазначив, що Онопрієнко під час допитів згадував ім'я священика.

  "І коли він тягнув 25-річну дівчину за будинок, тримаючи ніж у шиї, і коли його взяли, він сказав на суді: "Павло говорив, що якщо я зроблю ще вбивства, то попадуся. Ось це мені в житті запам'яталося", - розповів Павло.

  Павло порадив Онопрієнко не завдавати більше нікому зла, але маніяк продовжив вбивати.

  Хто такий Анатолій Онопрієнко

  • У період з 1989 по 1996 роки Онопрієнко вбив 52 людини, з них 11 дітей. При цьому залишається велика кількість інкримінованих йому, але не доведених, епізодів.

  • Онопрієнко був затриманий навесні 1996 року.

  • 31 березня 1999 року він був засуджений до страти, але через намір України вступити до Ради Європи смертний вирок був замінений довічним ув'язненням.

  • У 2013 році він помер від серцевої недостатності у в'язниці.
Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework