На Житомирщині селищний голова виписував премії родичам

На Житомирщині селищний голова виписував премії родичам

  За участю Коростишівської місцевої прокуратури судом розглянуто адміністративний протокол щодо вчинення головою одного з міст області  правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Постановою Коростишівського районного суду посадовця визнано винним у скоєнні адміністративних правопорушень та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

  Установлено, що міський голова допустив конфлікт інтересів, порушивши вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

  А саме, у грудні 2019 року, на сесії міської ради проголосував за встановлення собі посадового окладу, не повідомивши депутатів у передбачений законом спосіб про наявний у нього конфлікт інтересів.

  У судовому засіданні посадовець пояснив, що не був обізнаний про необхідність такого повідомлення, хоча раніше обіймав посаду керівника комунального підприємства, а також неодноразово його обирали депутатом. Більше того, міський голова додав, що під час прослуховування ним курсу з питань запобігання корупції, також не роз’яснювалося, що така ситуація може вважатися конфліктом інтересів.

  Однак суд дослухався до позиції прокурора, визнав міського голову винним та призначив адміністративне стягнення.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework