Першому заступнику голови облради встановлять надбавку до зарплати
![Першому заступнику голови облради встановлять надбавку до зарплати](/media/k2/items/cache/b3cbdad3961f6f42a75cf87a8161d0a1_L.jpg)
За ступінь кандидата економічних наук.
Першому заступнику голови Житомирської обласної ради Олегу Дзюбенку збираються встановити надбавку до зарплати у розмірі 5%. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті облради, - інформує vgolos.zt.ua.
«Встановити першому заступнику голови Житомирської обласної ради Дзюбенку Олегу Миколайовичу надбавку за науковий ступінь кандидата економічних наук у розмірі 5 відсотків посадового окладу», – йдеться у документі.
У проєкті рішення також вказано, що перерахунок зарплати першому заступнику голови облради зроблять вже з 4 грудня.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии