Які зміни в електропостачанні відбудуться для непобутових споживачів та бюджетних організацій Житомирської області?

Які зміни в електропостачанні відбудуться для непобутових споживачів та бюджетних організацій Житомирської області?

  Уже за два місяці на бюджетні організації та бізнес чекають зміни в електропостачанні, а саме в праві отримання універсальної послуги. Нововведення торкнуться усіх непобутових споживачів, котрі мають договірну потужність від 50 до 150 кВт.

   Так, з початку 2021 року право на отримання універсальної послуги збережуть лише побутові та малі непобутові споживачі з потужністю до 50 кВт (відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії»).

   Що ж таке «універсальна послуга»? 

  Універсальна послуга передбачає постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їх право бути забезпеченими електричною енергією за роздрібними цінами, встановленими НКРЕКП відповідно до затвердженої нею методики.

  У повідомленні Регулятора йдеться про те, що до кінця поточного року, згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії», універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів потужністю до 50 кВт, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. Таким чином, уже з 1 січня 2021 року право на отримання універсальної послуги матимуть лише побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю до 50 кВт.

  Також НКРЕКП рекомендує постачальникам універсальних послуг проінформувати своїх споживачів про припинення надання універсальної послуги з початку наступного року, а також про процедуру зміни електропостачальника у визначеному чинним законодавством порядку.

  Тож, представникам малого та середнього бізнесу, бюджетним організаціям на Житомирщині саме час обирати собі нового постачальника електроенергії, який забезпечуватиме їх ресурсом з 1 січня 2021 року.

  Як придбати газ та електроенергію в одного постачальника?

  ТОВ «Житомиргаз Збут» 30 червня 2020 року отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям. Компанія пропонує своїм клієнтам купувати газ та електроенергію.

  Нагадаємо, що «Житомиргаз Збут» вже більше п’яти років працює на регіональному енергетичному ринку та завжди надійно виконує свої зобов’язання. Кожен клієнт компанії може розраховувати на послуги персонального менеджера з газу та електроенергії. Гарантується індивідуальний підхід до розрахунку ціни та різні варіанти оплати.

  Підприємство має зручний та комфортний сервіс обслуговування, що є передумовою для розширення аудиторії споживачів.

  «Переконані, що якість послуг стане головним критерієм для нових клієнтів, котрі купуватимуть не лише газ, але й електроенергію в одного постачальника – «Житомиргаз Збут». Аналіз потреб споживачів свідчить про те, що сьогодні на ринку існує запит на одного надійного та зручного постачальника енергоресурсів. Наша компанія готова надавати всі потрібні послуги клієнтам на вимогу часу», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

  Крім того, Олена Благодарська наголошує, що отримувачам універсальної послуги варто вже визначатися із новим постачальником. Адже у разі неукладання договору на купівлю електроенергії за вільними цінами, з початку 2021 року ці користувачі потраплять до постачальника «останньої надії». Проте отримувати ресурс таким чином зможуть лише протягом 90 днів.

  Переваги зміни постачальника

   Малий та середній бізнес – споживачі електроенергії – зможуть отримати гнучкі комерційні пропозиції, сформовані завдяки конкурентній боротьбі. Вартість електроенергії визначатиметься ринковим механізмом і обсягами споживання, а не за фіксованими тарифами.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework