На аукціоні Держгеонадр бурштинову ділянку в Коростенському районі купили за 10 мільйонів

На аукціоні Держгеонадр бурштинову ділянку в Коростенському районі купили за 10 мільйонів

  Державна служба геології та надр України 3 листопада провела електронний аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами – Будрійської ділянки з покладами бурштину, яка знаходиться в Коростенському районі Житомирської області.

   Інформація про хід аукціону та результати оприлюднена на ProZorro.Продажі, - інформує zhitomir.info.

  «Будрійська ділянка в адміністративному відношенні розташована у Коростенському районі Житомирської області на південно-західній околиці с. Гулянка. Ділянка розташована на відстані 33 км від районного центру м. Коростень. На відстані 2 км від ділянки знаходиться з.ст Ушиця. Вид користування надрами та строк, на який надається дозвіл: геологічне вивчення бурштиноносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ з подальшим видобуванням бурштину (промислова розробка родовищ), 5 років», - зазначається в описі лоту.

  Початкова ціна продажу становила 315 тис. 520 грн, на торги подали заявки п’ять учасників, за результатами трьох раундів аукціону ціна зросла більш ніж в 30 разів – до 10 млн грн.

  Переможцем стало київське ТОВ «Інфокор Україна» з пропозицією 10 млн 20 тис. грн.

   ТОВ «Інфокор Україна» зареєстроване в січні 2013 року в квартирі за адресою м.Київ, вул. Верховинна, будинок 7, статутний капітал – 1 тисяча гривень, основний вид діяльності – оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність. Засновник ТОВ – киянин Камратов Сергій Володимирович. Зазначимо, що 9 жовтня 2020 року Господарський суд міста Києва відкрив провадження у справ за позовом департаменту комунальної власності м. Києва до ТОВ «Інфокор Україна» 36 тис. 558,53 грн заборгованості за орендоване нежитлове приміщення.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework