Житомирщина: за втручання прокуратури припинено незаконне використання водосховища вартістю майже 64 млн грн

Житомирщина: за втручання прокуратури припинено незаконне використання водосховища вартістю майже 64 млн грн

  За позовом Коростенської місцевої прокуратури рішенням суду визнано недійсним господарський договір, на підставі якого приватний підприємець незаконно отримав у користування земельну ділянку площею 62 га водного фонду в комплексі з водосховищем, що у межах села Словечне Овруцького району.

   Йдеться про те, що у червні 2018 року Радомишльським міжрайонним управлінням водного господарства укладено з приватним підприємцем  удаваний договір про надання послуг з біологічної меліорації водосховища площею понад 62 га, в тому числі площею водного плеса більше 52 га разом із гідротехнічною спорудою, розташованого у руслі річки Словечна (притока Прип’яті).

  Водночас встановлено, що всупереч вимог Земельного та Водного кодексів України, підприємець використовував водосховище не за умовами договору, а для комерційного вирощування риби з метою її подальшої реалізації та одержання прибутку.

  Місцевою прокуратурою, з метою припинення незаконного користування водосховищем заявлено позов, який Господарським судом Житомирської області  задоволено у повному обсязі.

  Довідково: річка Слове́чна, довжиною 138 км, бере початок на Поліссі, в Овруцькому районі, є правою притокою Прип'яті, яка у свою чергу, належить до басейну річки Дніпра.

 

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework