У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру
![У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру](/media/k2/items/cache/3e5c89b749a35728bd2a68b3d4140fa5_L.jpg)
У Житомирі запрацювало відреконструйоване за 42 мільйони гривень поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру. Реконструкція тривала 2 роки – за цей час у відділенні зробили ремонт, утеплили приміщення та оновили обладнання.
Про це кореспондентам Суспільне.Житомир розповів директор онкодиспансеру Ігор Сабадаш:
"Ми вже відкрили відділення для роботи. Тут широкі коридори, хол для реєстратури, якого не було раніше, зробили гардероб, зробили операційний блок, кімнати для амбулаторних хворих. Провели термосанацію усієї будівлі з заміною вікон, добудували і реконструювали приміщення та облаштували його меблями та обладнанням. Кошти надходили за рахунок Державного фонду регіонального розвитку і з обласного бюджету".
![У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/fca5016363f9a2eb.jpg)
![У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/fe686ae96147a1df.jpg)
"А було тут схоже на "дітей підземелля" – темно, сиро. Кабінетів взагалі не мали, хірургічний кабінет був на другому поверсі в поліклініці на дуже маленькій території, де ми весь час штовхалися. Це було надзвичайно неприємно, як для лікарів, так і для хворих. Сьогодні маємо просторий кабінет, де сидять троє хірургів. Це велике досягнення – те, що покращилися умови для лікарів. Думаю, пацієнти теж будуть задоволені".
![У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/578989e143f09d18.jpg)
![У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/acc05324dd95f9f5.jpg)
"Це сучасний італійський кольпоскоп , який складається з оптичної системи, цифрової камери і екрану. Він дозволяє при збільшенні в 20 разів визначати найдрібніші ділянки патології шийки матки. Ми придбали надсучасну апаратуру для лабораторії – імуноферментні аналізатори і аналізатори біохімічні. За останній рік наша база по діагностичній апаратурі зросла в декілька разів".
![У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру У Житомирі запрацювало відреконструйоване поліклінічне відділення обласного онкодиспансеру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/b091056b17be91ab.jpg)
Автор: Сергій Косюченко
Камера: Віктор Підвисоцький