На житомирському Поліссі селянам катастрофічно не вистачає води у колодязях. ВІДЕО
![На житомирському Поліссі селянам катастрофічно не вистачає води у колодязях. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/3ceb1611c92db4f86e2c5be9bc5d67f7_L.jpg)
Замість вічних боліт - галявини, замість річок - калюжі і порожні колодязі. І це не про посушливі райони півдня - це про Полісся. Там місцеві селяни вимушені полювати на кожне відро води.
Графіки походу до колодязів і відсутність можливості пробурити свердловини. Про кліматичні зміни в Україні на прикладі звичайного поліського села - у сюжеті tsn.ua.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии