Під загрозою опалювальний сезон на Житомирщині, мери просять зустрічі з Зеленським

  В Асоціації міст України закликають до діалогу центральної та муніципальної влади, аби напередодні місцевих виборів дати спокійно працювати ОМС.

  Центральна влада блокує рахунки комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання. Зокрема, і у Житомирі початок опалювального сезону – під загрозою. Це та інші питання місцевого самоврядування піднімають у Відкритому листі мери українських міст й просять Володимира Зеленського про зустріч з ними.

  ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРАВЛІННЯ АМУ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

  Високоповажний Володимире Олександровичу!

  Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» добровільне, неполітичне об’єднання місцевих рад, головною метою якого є захист та представлення інтересів громад.

  Ми, уповноважені представники 909 органів місцевого самоврядування – членів Асоціації, належимо до різних політичних сил, представляємо різні за розміром та рівнем соціально-економічного розвитку муніципалітети.

  Для Асоціації головними пріоритетами є безпека людей, надання якісних соціально-адміністративних послуг громадянам, забезпечення проведення відкритих прозорих місцевих виборів та реалізації права громадян обирати та бути обраними.

  Сьогодні органи місцевого самоврядування опинилися перед низкою проблем: чисельні перевірки, обшуки правоохоронних органів фактично паралізують діяльність із забезпечення нормальної життєдіяльності громад та надання послуг жителям, вибіркове погодження місцевих запозичень ставить під загрозу фінансування виплат заробітної плати працівникам бюджетної сфери, завершення ремонту шкіл, дитячих садків, оснащення лікарень; блокування рахунків комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання, призведе до зриву опалювального сезону.

  Ми переконані, що лише встановленням діалогу центральної та муніципальної влади, їх постійною співпрацею та координацією вдасться досягти європейського рівня якості надання послуг населенню, гарантувати права громад та громадян під час передвиборчої кампанії на місцевих виборах 2020 року, своєчасно розпочати по всій країні опалювальний сезон.

  ✅ З метою забезпечення ефективної співпраці між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, збереження основних принципів належного врядування і конституційних прав громадян, Асоціація міст України звернулася до Президента як до Ґаранта Конституції України з ініціативою провести зустріч з Правлінням Асоціації міст України.

 

  Нагадаємо, що членами АМУ на Житомирщині є 33 громади, а мери Житомира Сергій Сухомлин та Баранівки Анатолій Душко є членами Правління АМУ.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

 Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 08/09/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework