За два місяці у Житомирській області від грипу та пневмонії померли 48 людей

  У січні-лютому, коли в Україні ще не рахували заражених коронавірусною інфекцією COVID-19, в Житомирській області від хвороб органів дихання померли 93 людини, у тому числі 48 – від грипу та пневмонії.

   Про це йдеться у таблиці з інформацією щодо кількості померлих за окремими причинами смерті у січні-лютому 2020 року, опублікованій 24 квітня на сайті головного управління статистики у Житомирській області, - розповідає zhitomir.info.

  "Так, найпоширенішою причиною смерті у Житомирській області лишаються хвороби системи кровообігу. За два місяці вони вкоротили життя 2457 людей. Зокрема, у лютому серцево-судинні хвороби спричинили смерть 1126 жителів області.

  На другому місці серед причин смертності населенні – новоутворення, які за два місяці забрали 369 життів, у тому числі 156 людей померли у лютому.

  На третьому місці – зовнішні причини смерті (транспортні нещасні випадки, випадкове утоплення та занурення у воду, нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум'я, випадкове отруєння, спричинене отруйними речовинами тощо). У січні-лютому через нещасні випадки померло 170 людей, зокрема у лютому – 83.

  Через хвороби органів дихання у січні-лютому не стало 93 людей (у тому числі в лютому 45), зокрема від грипу та пневмонії за два зимні місяці померли 48 осіб (у тому числі в лютому – 24).

  Усього у січні-лютому в Житомирській області померло 3456 осіб (з них у лютому – 1576)", - йдеться у матеріалі. 

Скріншоти з сайту головного управління статистики у Житомирській області

Новини Житомира

 

Последнее изменение Пятница, 24/04/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework