На Житомирщині до державної власності повернуто водний об’єкт – став площею 111,8 га вартістю майже 20 млн грн

  За результатом розгляду позову Бердичівської місцевої прокуратури господарський суд Житомирської області прийняв рішення, який припинено право користування земельною ділянкою водного фонду площею 111,8 га на території Верхівнянської сільської ради Ружинського району.

  Також суд зобов’язав акціонерне товариство повернути став  до державної власності.

  Так, у 1999 році, під час приватизації державного підприємства, до статутного капіталу новоствореного сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства не увійшли водні об’єкти, які належать до державної власності, а тому не можуть бути приватизованими.

  Проте, акціонерне товариство (згодом ТзДВ) продовжувало використовувати став площею 111,8 га вартістю майже 20 млн грн, не маючи для цього законних підстав. Адже свого часу рішенням сесії Ружинської районної ради водойма у постійне користування була надана державному підприємству для риборозведення на промисловій основі.

  А законодавець обмежує приватних суб’єктів господарювання щодо набуття права постійного користування земельною ділянкою водного фонду без встановлення строку, яка перебуває у державній чи комунальній власності.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Новини Житомира

Последнее изменение Четверг, 26/12/2019

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework