×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Новоград-Волинська спортсменка побила черговий рекорд

Рекорд було оновлено 31 жовтня у Луцьку під час відкритого кубку ВПА Західної України з жиму штанги лежачи та станової тяги.

n 0911156583Встановивши рекорд України, Європи та світу, з результатом 127,5 кг (при власній вазі — 57 кг) у категорії до 60 кг серед тінейджерів 18-19 років чемпіонкою стала звягельчанка Людмила Сус, передає «Звягель».

Також чемпіоном серед тінейджерів 18-19 років у ваговій категорії до 67,5 кг став Вадим Юхов із результатом 192,5 кг, водночас виконавши норматив майстра спорту та встановивши новий рекорд України.

Чемпіоном у категорії до 75 кг серед тінейджерів 16-17 років із результатом 160 кг став Назар Сокол.

Срібним призером у ваговій категорії до 82,5 кг (у відкритій віковій категорії) став Сергій Остапчук. Його результат — 185 кг і підкорений норматив кандидата в майстри спорту.

Чемпіоном у відкритій віковій категорії (вагова — до 100 кг) став тренер і капітан команди Вадим Омельчук із результатом 220 кг.

У підсумку команда міста Новограда-Волинського зайняла друге місце.

Нагадаємо, 3-4 жовтня у Києві відбувся кубок України з пауерліфтингу, жиму штанги лежачи та станової тяги. Вже у першому підході до ваги 100 кг звягельчанка Олена Пилипчук побила рекорд України, перевищивши попередній на 5 кг.