Борці Житомирщини посіли призові місця на чемпіонат України з греко-римської боротьби U-20
![Борці Житомирщини посіли призові місця на чемпіонат України з греко-римської боротьби U-20](/media/k2/items/cache/0dc7da427cf3363d4e6d01b6ef9537f6_L.jpg)
За інформацією Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА з 06 по 08 грудня в м. Тячів (Закарпатська область) відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської U-20.
Участь у чемпіонаті брали і борці з Житомирщини, зокрема вихованець Житомирської ДЮСШ з боротьби Житомирської обласної ради Максим Щербаков в категорії 82 кг виборов 3 місце, а Антон Сапіцький в категорії 130 кг – 5 місце.
Вітаємо спортсменів та їх тренера Петра Пискуна з вдалим виступом та бажаємо підкорення нових спортивних звитяг!
Опубликовано в: СПОРТ
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии